Logowanie | Rejestracja
Aktualności Komentarze: 0  Wersja do druku    
 
 
II NIEDZIELA ZWYKŁA 15.01.2017r.
1.  Dziś, w trzecią niedzielę miesiąca składka na budowę nowego kościoła. W ostatnim miesiącu zebraliśmy na ten cel kwotę 17 945 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. Ofiary możemy składać na tacę w kopertach lub przesyłać na konto parafialne. Na skutek niskiej temperatury prace przy budowie zostały wstrzymane. Zostaną wznowione, jeśli pozwoli na to odpowiednia pogoda. Trwają prace przy stropie, a następnie chcemy wykonać dach.

Po Mszy św. o godz. 12.00 uroczyste błogosławieństwo dla dzieci.
 
2. W dniu dzisiejszym zapraszamy na godzinę 17.00 do Domu Parafialnego na spotkanie opłatkowe grupy duszpasterskie: Radę Parafialną, Akcję Katolicką, Róże Różańcowe, Zespół muzyczny, Caritas,  Redakcję Miriam, Stowarzyszenie Przyjaciół Seminarium, osoby czytające lekcje i inne biorące czynny udział w pielgrzymkach oraz wszystkich Parafian.
 
3. We środę rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Po Mszy św. Nowenna do MB Częstochowskiej.
 
4. We czwartek (19.01) Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara- Patrona Diecezji Rzeszowskiej
 
5. W czasie ferii zimowych nastąpi przerwa w kolędzie. Tylko ks. Stanisław uda się na ulicę Strażacką w poniedziałek 23.01 od godz. 19.00 (numery nieparzyste od 1 do 11) oraz we wtorek od godz. 19.00  (numery nieparzyste od 11a do 15e). Dalsza część wizyty duszpasterskiej rozpocznie się w poniedziałek 30.01 na ul. Strażackiej, a następnie ul. Sympatyczna i Koło.
 
6. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu na sprzątanie i wystrój kościoła. Na ten tydzień prosimy mieszkańców z ul. Jana Pawła II: Zięba Maria Tadeusz, Radaczyńska Aneta Krzysztof, Zarosa Małgorzata Marian, Przebieradło Genowefa Czesław, Mikuła Krystyna, Krzysztofińska Małgorzata Jerzy, Kyc Elżbieta Bogdan.

7. Zachęcamy do sięgania po prasę katolicką. U ministrantów możemy nabyć tygodniki : „Źródło” z kalendarzem na Nowy Rok i „Niedzielę”. Na stoliku za ławkami jest nowy numer gazetki Miriam. Dzieci otrzymają karteczki z tekstem Ewangelii oraz zabawami i rebusami.
 
 
 
  Intencje Mszy św. umieszczone sa w zakładce 'Intencje mszalne'
Autor: administrator Dodano dnia: sobota 12 kwiecień 2014 - 12:22:00


Copyright Parafia MB Częstochowskiej
Powered by e107 CMS