Logowanie | Rejestracja
Aktualności Komentarze: 0  Wersja do druku    
 
 
 UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA 22.11.2015 r.
 
1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla, święto patronalne Akcji Katolickiej  i KSM-u. Msza św. w Katedrze., o godz. 12.00 pod przewodnictwem Biskupa Rzeszowskiego Jana Wątroby.
 
 
2. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Serca Bożego.
Na Mszy św. o godz. 10.00 zostaną włączeni w poczet ministrantów dwaj kandydaci: Bartosz i Jan. Gratulujemy im oraz ich rodzicom i życzymy gorliwości w dalszej służbie przy ołtarzu Pana.      
 
 
3. We środę, po Mszy św. nowenna do MB Częstochowskiej.
 
4. W piątek, 27.11. o godz. 15.00 MSZA ŚW. BARBÓRKOWA. Modlimy się w intencji pracowników Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa, gdyż na terenie naszej parafii, przy ul. Kwiatkowskiego, znajduje się kopalnia gazu ziemnego. Zapraszamy do udziału.
 
 
5. Za tydzień rozpoczynamy ADWENT – czas przygotowania na przyjcie Pana.
 
 
6.  Kończy się listopad, w którym polecamy naszych zmarłych w tradycyjnej modlitwie wypominkowej. Za zmarłych odmawiamy dziesiątek różańca po każdej Mszy św. Kartki na wypominki w kopertach znajdują się na stoliku za ławkami. Wypełnione czytelnie kartki proszę składać w zakrystii.
 
 
 7. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu na sprzątanie i wystrój kościoła. Na ten tydzień prosimy mieszkańców z ul. Podmiejskiej: Baranowska Marzena Mariusz, Demus Ewa Marek, Pogorzelska Elżbieta Andrzej, Mikulec Iwona, Słowik Monika Stanisław, Łoza Anna Franciszek, Łoza Katarzyna Wiesław.
 
8. Zachęcamy do sięgania po prasę katolicką. U ministrantów możemy nabyć tygodniki : „Źródło” i „Niedzielę. Na stoliku za ławkami jest nowy numer gazetki Miriam. Dzieci otrzymają karteczki z tekstem Ewangelii oraz zabawami i rebusami.
 
    
  Intencje Mszy św. umieszczone sa w zakładce 'Intencje mszalne'
Autor: administrator Dodano dnia: sobota 12 kwiecień 2014 - 12:22:00


Copyright Parafia MB Częstochowskiej
Powered by e107 CMS