Logowanie | Rejestracja
Aktualności Komentarze: 0  Wersja do druku    
 
 
 XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 30.08.2015 r.
 
1. Dziękujemy za przygotowanie i udział w Uroczystości Odpustowej, która odbyła się w ubiegłą środę (26.08). Składam podziękowanie za piękne udekorowanie świątyni, za oprawę muzyczną organiście oraz zespołowi muzycznemu, Strażakom, służbie liturgicznej, Parafianom i Gościom za liczny udział. Bóg zapłać! Niech Przemożna Patronka naszej parafii wynagradza swoimi łaskami każdą modlitwę, ofiarę i pracę.
 
 
2. Chciałem także podziękować za zakupione pomoce szkolne oraz za ofiary pieniężne na ten cel w wysokości 370 zł. Caritas parafialna przygotowała dla 10 rodzin 34 paczki dla uczniów z pomocami szkolnymi.
 
3. Dziś o godz. 11.00 w Domu Parafialnym, odbędzie się 1. po wakacjach spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
 
4. We wtorek (01.09) początek nowego roku szkolnego oraz kolejna rocznica wybuchu II wojny światowej. Modlimy się o błogosławieństwo Boże dla dzieci, młodzieży oraz nauczycieli i wychowawców. Pamiętajmy także w modlitwie o tych, którzy walczyli za Ojczyznę i oddali za nią życie oraz modlimy się o pokój na świecie.
 
 
5. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Częstochowskiej.
 
6. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w czwartek od 17.30 i w piątek od 17.00.
 
 
 7. W I sobotę miesiąca zapraszam na różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy. Początek o godz. 17.30.
 
8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 8.00.
 
  
9. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu na sprzątanie i wystrój kościoła. Na ten tydzień prosimy mieszkańców z ul. Jana Pawła II: Borowiec Małgorzata Artur, Bury Elżbieta Bogdan, Wilusz Katarzyna Grzegorz, Mikuła Rozalia Stanisław, Mazur Barbara Mariusz, Skiba Marta Alfred, Dudek Wioletta Marcin.
 
10. do sięgania po prasę katolicką. U ministrantów możemy nabyć: „Źródło” i „Niedzielę.
 
     
  Intencje Mszy św. umieszczone sa w zakładce 'Intencje mszalne'
Autor: administrator Dodano dnia: sobota 12 kwiecień 2014 - 12:22:00


Copyright Parafia MB Częstochowskiej
Powered by e107 CMS