Logowanie | Rejestracja
Aktualności Komentarze: 0  Wersja do druku    
 
  
 
XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 19.10.2014 r.
 
1. Dziś 3. niedzielę miesiąca, składka na projekt nowej świątyni. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy na ten cel 3770 zł. Obecnie trwają prace nad wstępnym projektem, który posłuży do wystąpienia o wydanie zgody na warunki zabudowy.
 
2. W dniu dzisiejszym o godz. 11.00 spotkanie scholii w Domu Parafialnym. Zapraszamy na nie dziewczynki i chłopców ze szkoły podstawowej.
Na Mszy św. o godz. 12.00 uroczyste błogosławieństwo dla dzieci
  
3. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą misyjną. Składając dobrowolną ofiarę, można będzie nabyć kalendarze misyjne na przyszły rok.
Odbędzie się tradycyjne liczenie wiernych na Mszach św.
  
4. Zapraszamy do modlitwy różańcowej. W dni powszednie nabożeństwa będą odprawiane przed wieczorną Mszą św. o godz. 17.30. Natomiast w niedzielę różaniec będziemy odmawiać po Mszy św. o godz. 8.00. Modlitwa różańcowa to skuteczny sposób wypraszania łask od Boga przez ręce Maryi. Gdy nie będziemy mogli przyjść do kościoła, możemy odmówić różaniec w domu.
 
5. W najbliższą środę, 22 października, wypada wspomnienie św. Jana Pawła II.
 
6. Proszę następujące rodziny z ul. Sympatycznej o ofiary na  sprzątanie i wystrój świątyni: domki, szeregówki i blok ( od numeru 1 do 16/6).  
 
7. Zachęcamy do sięgania po prasę katolicką. U ministrantów możemy nabyć tygodniki : „Źródło” i „Niedzielę”. Na stoliku za ławkami jest nowy numer gazetki Miriam. Dzieci otrzymają karteczki z tekstem Ewangelii oraz zabawami i rebusami.
 
 
 
 
 
   
  Intencje Mszy św. umieszczone sa w zakładce 'Intencje mszalne'
Autor: administrator Dodano dnia: sobota 12 kwiecień 2014 - 12:22:00


Copyright Parafia MB Częstochowskiej
Powered by e107 CMS