Logowanie | Rejestracja
Aktualności Komentarze: 0  Wersja do druku    
 
 
 
 
 II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 01.03.2015 r.
 
1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 8.00. 
 
2. Zgodnie z zapowiedzią przeżywamy dziś Dzień modlitwy i solidarności z misjonarzami. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy daleko od naszego kraju głoszą Dobrą Nowinę o Jezusie. Dzieło misyjne będziemy wspierać także poprzez zbiórkę do puszek.
   
3Trwa okres Wielkiego Postu, w którym przez modlitwę, uczynki pokutne i miłość bliźniego przygotowujemy się do Świąt Wielkanocnych.
  
4. Gorzkie Żale w niedzielę, o godz. 15.15 a po nich ok. 16.00 Msza św. bez kazania. Ograniczając korzystanie z telewizji, komputera i innych rozrywek znajdziemy czas na udział w tych nabożeństwach. Serdecznie zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci.
 
5.  W środę wspomnienie św. Kazimierza. Po Mszy św. nowenna do MB Częstochowskiej. Po Mszy św. i nowennie spotkanie Akcji Katolickiej, sympatyków oraz czytających lekcji.
 
6. We czwartek, 5 marca zapraszam rodziców i młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na Mszę św. o godz. 18.00. Po niej nastąpi egzamin diecezjalny dopuszczający do tego sakramentu.
 
7. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w czwartek od 17.30 i w piątek od 17.00.  Droga Krzyżowa w piątek przed Mszą św. o godz. 17.30. Młodzież z KSM-u prowadzi także nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 19.00. Zaprasza na nią młodzież naszej parafii oraz osoby, które nie mogą uczestniczyć we wcześniejszym nabożeństwie.
 
8. W I sobotę zapraszamy na różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata. Początek o godz. 17.30.
 
9. Dziękuję za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu na sprzątanie i wystrój kościoła Proszę następujące rodziny z ul. Koło: Miłek Anna Jacek, Śmigiel Genowefa Bogdan, Chruściel Anna Marek, Czekaj Maria Fryderyk, Bylak Krystyna Tadeusz, Daniel Teresa Waldemar, Peszko Beata Bogdan.
 
10. Zachęcamy do sięgania po prasę katolicką. U ministrantów możemy nabyć tygodniki : „Źródło” i „Niedzielę”. Na stolikach za ławkami, po obu stronach, jest nowy numer naszej gazetki MIRIAM. Dzieci otrzymają karteczki z tekstem Ewangelii oraz zabawami i rebusami.
 
 
    
  Intencje Mszy św. umieszczone sa w zakładce 'Intencje mszalne'
Autor: administrator Dodano dnia: sobota 12 kwiecień 2014 - 12:22:00


Copyright Parafia MB Częstochowskiej
Powered by e107 CMS