Logowanie | Rejestracja
Aktualności Komentarze: 0  Wersja do druku    
 
 
IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 26.03.2017r.
1. Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się w domu parafialnym pierwsze spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klas II gimnazjum. Kandydaci wypełniają kartę zgłoszeniową, którą można otrzymać w zakrystii.

2. W dniu dzisiejszym odbędzie się w Mrowli o godz. 17.30 spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów udających się do Fatimy. Wówczas można będzie wpłacić pozostałą kwotę, co najmniej  200 Euro. Potrzebny będzie także nr paszportu lub pesel oraz data urodzenia i adres.
 
3. We środę po Mszy św. nowenna do MB Częstochowskiej.

4.
Droga Krzyżowa w piątek przed Mszą św. o godz. 17.30. Młodzież z KSM-u przygotuje także nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 19.00. Zaprasza na nią młodzież oraz wszystkich parafian.

5. Nabożeństwo Gorzkich Żali  z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.15 a po nich ok. 16.00 Msza św. bez kazania. O godz. 15.00 Akcja Katolicka prowadzi Koronkę do miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy do liczniejszego udziału w tych nabożeństwach.
 
6
. W tym tygodniu wypada I sobota miesiąca. Tradycyjnie zapraszamy na różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata. Ta prośba Maryi o modlitwę różańcową na szczególne znaczenie w roku, w którym obchodzimy 100-lecie jej objawień w Fatimie.

7. W przyszłą niedzielę, 2 kwietnia, zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 8.00.

8. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu na sprzątanie i wystrój kościoła. Na ten tydzień prosimy mieszkańców z ul Koło: Szetela Halina Mieczysław, Zięba Emilia, Borek Helena Leszek, Płonka Helena Adolf, Kadłuczka Wiktoria, z ul Podmiejskiej: Ziemba Alicja, Sikora Izabela Wiesław.

9.
Zachęcamy do sięgania po prasę katolicką. U ministrantów możemy nabyć tygodniki : „Źródło” z kalendarzem na Nowy Rok i „Niedzielę”. Na stoliku za ławkami jest nowy numer gazetki Miriam. Dzieci otrzymają karteczki z tekstem Ewangelii oraz zabawami i rebusami.
 
 
 
  Intencje Mszy św. umieszczone sa w zakładce 'Intencje mszalne'
Autor: administrator Dodano dnia: sobota 12 kwiecień 2014 - 10:22:00


Copyright Parafia MB Częstochowskiej
Powered by e107 CMS