Logowanie | Rejestracja
Aktualności Komentarze: 0  Wersja do druku    
 
 
VII NIEDZIELA ZWYKŁA 19.02.2017r.
1. Dzisiaj zbiórka na budowę nowego kościoła. Ofiary możemy składać w kopertach na tacę lub przesyłać na konto parafialne. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy na ten cel kwotę 26 725 zł. Bóg zapłać wszystkim darczyńcom. Szczególne podziękowania kierujemy dla rodziny, która ofiarowała na budowę 10 tys. zł. Obecnie trwają intensywne prace przy stropie. Następnym etapem będzie wykonanie dachu. Kościół będzie pokryty czerwoną dachówką.

Po Mszy św. o godz. 12.00 specjalne błogosławieństwo dla dzieci
.

 2.
We środę święto Katedry św. Piotra. Po Mszy św. nowenna do MB Częstochowskiej. Prośby i podziękowania możemy składać do skrzynki w przedsionku kościoła.
 
3. W dniach 26.02-4.03.2017 r. przeżywać będziemy jubileuszowy 50. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Zachęcamy do podjęcia działań w dziedzinie troski o trzeźwość.

4. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu na sprzątanie i wystrój kościoła. Na ten tydzień prosimy mieszkańców z ul. Jachowicza:
Michałek Elżbieta Zenon, Nowak Bożena Marek, Kucięba Beata, Borek Teresa Antoni, Kawa Stanisława Emilian, Paśko Małgorzata Adam, Witkowska Anna.
6
. Zachęcamy do sięgania po prasę katolicką. U ministrantów możemy nabyć tygodniki : „Źródło” z kalendarzem na Nowy Rok i „Niedzielę”. Na stoliku za ławkami jest nowy numer gazetki Miriam. Dzieci otrzymają karteczki z tekstem Ewangelii oraz zabawami i rebusami.
 
 
 
  Intencje Mszy św. umieszczone sa w zakładce 'Intencje mszalne'
Autor: administrator Dodano dnia: sobota 12 kwiecień 2014 - 10:22:00


Copyright Parafia MB Częstochowskiej
Powered by e107 CMS