Logowanie | Rejestracja
Aktualności Komentarze: 0  Wersja do druku    
 
 
 
 
 III NIEDZIELA ZWYKŁA 25.01.2015 r.
 
1. W ubiegłą niedzielę kolędowały dwie grupy kolędników misyjnych. Dziękuję opiekunkom koła misyjnego, rodzicom oraz dzieciom za trud przygotowania tych jasełek misyjnych. Składam także podziękowanie tym, którzy je przyjęli i złożyli hojne datki na misje w wysokości ponad 1500 zł. 
 
2. W poniedziałek (19.01) zakończyła się wizyta duszpasterska. W imieniu swoim i ks. Stanisława, pragniemy podziękować za życzliwe przyjęcie, za wspólną modlitwę, szczerą, serdeczną rozmowę oraz za ofiary składane z tej okazji. Bóg zapłać!  Część z nich przeznaczona jest na Kurię Diecezjalną, część na parafialne duszpasterstwo dzieci i młodzieży, a część dla księży, jako podziękowanie za całoroczną pracę. Cieszy fakt, że nasza Parafia Matki Bożej Częstochowskiej się rozrasta i coraz większa liczba wiernych chce uczestniczyć czynnie w jej życiu. Wszystkie troski i problemy rodzin parafii będziemy polecać Bogu w cotygodniowych Mszach św. odprawianych za Parafian oraz polecać Matce Bożej Częstochowskiej w czasie środowej nowenny.
   
3We środę, po Mszy św., nowenna do MB Częstochowskiej.
  
4. W najbliższy piątek (30.01) w naszej wspólnocie będziemy przeżywać „Most modlitewny” Wyższego Seminarium Duchownego Rzeszowie i parafii Diecezji Rzeszowskich. Zapraszamy na godz. 18.00, na Mszę św. w intencji powołań, a po niej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i półgodzinna adoracja. Bliższe wiadomości znajdziemy w gazetce Miriam.
 
5Dziękuję za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu na sprzątanie i wystrój kościoła Proszę następujące rodziny z ul. Gościnnej: Giza Małgorzata Roman, Jarzyło Maria Tadeusz, Nowak Teresa Alfred, Grochala Wiesława, Niedbała Bogumiła Zbigniew, Rybarczyk Maria Zbigniew, Rybarczyk Ewelina Marcin.
 
6.Zachęcamy do sięgania po prasę katolicką. U ministrantów możemy nabyć tygodniki : „Źródło” i „Niedzielę”. Na stolikach za ławkami, po obu stronach, jest nowy numer naszej gazetki MIRIAM. Dzieci otrzymają karteczki z tekstem Ewangelii oraz zabawami i rebusami.
 
 
    
  Intencje Mszy św. umieszczone sa w zakładce 'Intencje mszalne'
Autor: administrator Dodano dnia: sobota 12 kwiecień 2014 - 12:22:00


Copyright Parafia MB Częstochowskiej
Powered by e107 CMS