|
|
Intencje mszalne
Intencje Mszy św. (do końca grudnia 2018r.) Intencje mszalne można zamawiać w zakrystii po mszach św. oraz w kancelarii parafialnej. Można zamówić także pocztą elektroniczną, a potem omówić szczegóły. Niedziela (05.08) godz. 8.00 Z Róży MB Fatimskiej godz. 10.00†Rozalia, Stanisław, Matylda godz. 12.00 W intencji Parafian godz. 16.00 †Rozalia (3 rocz. śm.)
Poniedziałek (06.08) 1/ † Teresa Strzyż
Wtorek (07.08) 1/ †Marcin Szyszka (8 rocz. śm.)
środa (08.08) Czwartek (09.08)
1/Dziękczynna w 9. rocz. ślubu Małgorzaty i Marcela Piątek (10.08) 1/†Małgorzata Szarzyński (od rodz. Woźniaków)
Sobota (11.08) 1/Dziękczynna za szczęśliwą operację o powrót do zdrowia Niedziela 12.08) godz. 8.00 †Piotr, Bartłomiej godz. 10.00†Edward Zięba (5 rocz. śm.) godz. 12.00 W intencji Parafian godz. 16.00 †Stanisław Koźlik (od syna Tomasza z rodz.)
Poniedziałek (13.08) 1/ † Eugeniusz Charchut
Wtorek (14.08) 1/ † Katarzyna, Michał Nowak
środa (15.08) WNIEBOWZIĘCIE NMPgodz. 8.00 Dziękczynna w intencji dzieci, które w maju przyjęły I Komunię Św. godz. 10.00 Dziękczynno-błagalna w 2 rocz. ślubu Dawida i Małgorzaty opraz o szczęśliwe rozwiązanie godz. 12.00 W intencji Parafian godz. 16.00 †Julia, Bazyli, Jan Dobrowolski
Czwartek (16.08)
1/†Jan, Joanna Cieplik (rocz. śm.) Piątek (17.08) 1/†Stanisław Złamaniec (od Heleny Płonki) Sobota (18.08) 1/†Maria Miąsik (od syna z rodziną) Niedziela 19.08) godz. 8.00 †Stanisław Borek (od rodz. Borków) godz. 10.00†Stefania, Antoni Charchut godz. 12.00 W intencji Parafian godz. 16.00 †Bernadeta, Maria
Poniedziałek (20.08) 1/ †Janina Peszko, Stanisław
Wtorek (21.08) 1/ †Maria Pawlikowski
środa (22.08) 1/ †Halina, Eugenia, Ignacy
Czwartek (23.08)
1/†Maria, Józef Piątek (24.08) 1/†Adam Grzebyk
Sobota (25.08) 1/†Marian, Michał, Helena Skiba Niedziela (26.08) ODPUST godz. 8.00 †Jan, Józefa Jarosz godz. 10.00†Anna (3 rocz. śm.), Władysław godz. 12.00 Z róży MB Częstochowskiej godz. 17.00 SUMA ODPUSTOWA
Poniedziałek (27.08) 1/ †Stanisław Złamaniec (od rodz. Płociców i Baraników)
Wtorek (28.08) 1/ †Stanisław Złamaniec (od uczestników pogrzebu)
środa (29.08) 1/†Stanisław Złamaniec (od uczestników pogrzebu)
Czwartek (30.08)
1/†Antoni, Joanna, Grzegorz Piątek (31.08) 1/ †Stanisław Złamaniec (od uczestników pogrzebu)
Sobota (01.09) 1/Dziękczynna w 80 rocz. urodzin Heleny z prośbą o dalsze Boże błog. 2/ †Stanisław Złamaniec (od uczestników pogrzebu) Niedziela (02.09) godz. 8.00 Z Róży MB Fatimskiej godz. 10.00†Bronisława, Stefan godz. 12.00 W intencji Parafian godz. 16.00 †Marian Paśko (22 rocz. śm.)
Poniedziałek (03.09) 1/† Stanisław Złamaniec (od uczestników pogrzebu) 2/† Edmund Binduga
Wtorek (04.09) 1/ O ukojenie bólu po śmierci Frania (3 rocz. śm.) 2/ Dziękczynna za szczęśliwe rozwiązanie i narodziny Bartosza
środa (05.09) 1/Dziękczynna w 35 rocz. ślubu Doroty i Zygmunta 2/Dziękczynna w 20 rocz. ślubu Edyty i Piotra Czwartek (06.09)
1/†Halina Pietrasiewicz (od przyjaciela Feliksa) 2/ Piątek (07.09) 1/ †Halina Pietrasiewicz (od Komandorii Podkarpackiej Orderu św. Stanisława) 2/
Sobota (08.09) 1/Dziękczynna w 30 rocz. ślubu Haliny i Stanisława 2/ O zdrowie i błog. Boże dla rodziny Zarosów Niedziela (09.09) godz. 8.00 †Bronisława, Tadeusz godz. 10.00 Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Adama i Joanny z prośbą o dalsze łaski godz. 12.00 W intencji Parafian godz. 16.00 †Kazimiera (od dzieci z rodzinami) Poniedziałek (10.09) 1/ †Halina Pietrasiewicz (od uczestników pogrzebu) 2/
Wtorek (11.09) 1/†Halina Pietrasiewicz (od uczestników pogrzebu)
2/
środa (12.09) 2/†Halina Pietrasiewicz (od uczestników pogrzebu) Czwartek (13.09)
1/†Halina Pietrasiewicz (od uczestników pogrzebu)2/
Sobota (15.09) 1/†Halina Pietrasiewicz (od uczestników pogrzebu)
2/ Niedziela (16.09) godz. 8.00 †Romana (2 rocz. śm.), Czesław Klęsk (22 rocz. śm.) godz. 10.00†Małgorzata Sarzyńska (od kuzynki Marii z rodziną) godz. 12.00 W intencji Parafian godz. 16.00 Dziękczynna w 70 rocz. urodzin Franciszka
Poniedziałek (17.09) 1/ † 2/
2/
środa (19.09) Czwartek (20.09)
1/Dziękczynna w 50 rocz. urodzin Zbigniewa 2/
Sobota (22.09) 1/† 2/ Niedziela (23.09) godz. 8.00 Z Róży św. Floriana godz. 10.00 Dziękczynna w 1. rocz. urodzin Ignacego godz. 12.00 W intencji Parafian godz. 16.00 †Ryszard Grzebyk
Poniedziałek (24.09) 1/†Adam Grzebyk 2/
2/
środa (26.09) Czwartek (27.09)
1/†Katarzyna, Tomasz 2/ Piątek (28.09) 1/†
Sobota (29.09) 1/† 2/ Niedziela (30.09) godz. 8.00 Dziękczynna w rocz. ślubu godz. 10.00†Władysław, Zofia Ślemp godz. 12.00 W intencji Parafian godz. 16.00 †Wiktoria, Michał Dobrowolscy
Poniedziałek (01.10) 1/† 2/
2/
środa (03.10) Czwartek (04.10)
1/† 2/
Sobota (06.10) 1/† 2/ Niedziela (07.10) godz. 8.00 †Maria godz. 10.00†Stefania Pałka (24 rocz. śm.), Jan godz. 12.00 W intencji Parafian godz. 16.00
Poniedziałek (08.10) 1/† 2/
2/
środa (10.10) Czwartek (11.10)
1/†
Sobota (13.10) 1/† 2/ Niedziela (14.10) godz. 8.00 †Jadwiga, Józef Gliwa godz. 10.00 Dziękczynna w 80 rocz. urodzin Tadeusza godz. 12.00 W intencji Parafian godz. 16.00 Dziękczynna w rocz. ślubu Marii i Eugeniusza
Poniedziałek (15.10) 1/ Dziękczynna w 80 rocz. urodzin Heleny 2/ †Lidia Binduga (1 rocz. śm.)
2/
środa (17.10) Czwartek (18.10)
1/† 2/
Sobota (20.10) 1/† 2/ Niedziela (21.10) godz. 8.00 †Zofia (8 rocz. śm.), Anna, Władysław godz. 10.00 Dziękczynna w 60 rocz. ślubu Katarzyny i Bolesława godz. 12.00 W intencji Parafian godz. 16.00
Poniedziałek (22.10) 1/† 2/
Wtorek (23.10) 1/ †Janina, Józef, Jadwiga 2/
środa (24.10) Czwartek (25.10)
1/† Aleksandra (31 rocz. śm.) Józef 2/
Sobota (27.10) 1/† 2/ Niedziela (28.10) godz. 8.00 †Tadeusz godz. 10.00† godz. 12.00 W intencji Proboszcza godz. 16.00 W intencji Parafian
Poniedziałek (29.10) 1/† 2/
2/
środa (31.10) Czwartek (01.11) Wszystkich Świętych
godz. 8.00 †Monika godz. 10.00† godz. 12.00 W intencji Parafian Piątek (02.11) godz. 18.00 1/†Sławomir Szwed, Leontyna, Jan Szwed 2/ godz. 18.30 w intencji wszystkich wiernycj zmarłych
Sobota (03.11) 1/† 2/ Niedziela (04.11) godz. 8.00 †Stanisław Miąsik godz. 10.00†Janusz Witkowski godz. 12.00 W intencji Parafian godz. 16.00 †Józef, Monika Machniccy, Jan, Bronisława Machniccy Poniedziałek (05.11) 1/† 2/
2/
środa (07.11) Czwartek (08.11)
1/† 2/
Sobota (10.11) 1/† 2/ Niedziela (11.11) godz. 8.00 †Zofia Jarzyło godz. 10.00†Stanisław Suszek (11 rocz. śm.) godz. 12.00 W intencji Parafian godz. 16.00
Poniedziałek (12.11) 1/† 2/
2/
środa (14.11) 1/ Dziękczynna w 18 rocz. urodzin Jakuba 2/
Czwartek (15.11)
1/ Dziękczynna w 18 rocz. urodzin Karola 2/ Piątek (16.11) 1/† 2/
Sobota (17.11) 1/† 2/ Niedziela (18.11) godz. 8.00 † godz. 10.00† godz. 12.00 W intencji Parafian godz. 16.00
Poniedziałek (19.11) 1/† 2/
2/
środa (21.11) 1/ Dziękczynna w 18 rocz. urodzin Jakuba 2/
Czwartek (22.11)
1/ Dziękczynna w 18 rocz. urodzin Karola 2/ Piątek (23.11) 1/† 2/
Sobota (24.11) 1/†Adam Grzebyk 2/ Niedziela (25.11) godz. 8.00 †Teresa, Helena, Józef godz. 10.00† godz. 12.00 W intencji Parafian godz. 16.00
Poniedziałek (26.11) 1/†Stanisław Januszczak 2/
2/
środa (28.11) 1/ Dziękczynna w 18 rocz. urodzin Jakuba 2/
Czwartek (29.11)
1/ Dziękczynna w 18 rocz. urodzin Karola 2/ Piątek (30.11) 1/† 2/
Sobota (01.12) 1/† 2/ Niedziela (02.12) godz. 8.00 † godz. 10.00† godz. 12.00 W intencji Parafian godz. 16.00
Poniedziałek (03.12) 1/† 2/
2/
środa (05.12) Czwartek (06.12)
1/† 2/
Sobota (08.12) 1/Dziękczynna z prośbą o błog. Boże i opiekę MB 2/†Julia, Jan Chłopiński Niedziela (09.12) godz. 8.00 † godz. 10.00† godz. 12.00 W intencji Parafian godz. 16.00 † Henryk Filip, Małgorzata Sarzyński (początek Mszy św. greg.)
Poniedziałek (10.12) 1/†Henryk Filip, Małgorzata Sarzyński (Msza św. greg.)
2/
Wtorek (11.12) 1/ †Henryk Filip, Małgorzata Sarzyński (Msza św. greg.) 2/
środa (12.12) 1/ †Henryk Filip, Małgorzata Sarzyński (Msza św. greg.) 2/
Czwartek (13.12)
1/ †Henryk Filip, Małgorzata Sarzyński (Msza św. greg.) 2/ Piątek (14.12) 1/†Henryk Filip, Małgorzata Sarzyński (Msza św. greg.) 2/
Sobota (15.12) 1/†Henryk Filip, Małgorzata Sarzyński (Msza św. greg.) 2/† Niedziela (16.12) godz. 8.00 † godz. 10.00† godz. 12.00 W intencji Parafian godz. 16.00†Henryk Filip, Małgorzata Sarzyński (Msza św. greg.)
Poniedziałek (17.12) 1/†Henryk Filip, Małgorzata Sarzyński (Msza św. greg.) 2/
Wtorek (18.12) 1/†Henryk Filip, Małgorzata Sarzyński (Msza św. greg.) 2/
środa (19.12) 1/ †Henryk Filip, Małgorzata Sarzyński (Msza św. greg.) 2/
Czwartek (20.12)
1/ †Henryk Filip, Małgorzata Sarzyński (Msza św. greg.) 2/ Piątek (21.12) 1/†Henryk Filip, Małgorzata Sarzyński (Msza św. greg.) 2/
Sobota (22.12) 1/†Henryk Filip, Małgorzata Sarzyński (Msza św. greg.) 2/† Niedziela (23.12) godz. 8.00 † godz. 10.00† godz. 12.00 W intencji Parafian godz. 16.00†Henryk Filip, Małgorzata Sarzyński (Msza św. greg.)
Poniedziałek (24.12) godz. 7.00 1/†Adam Grzebyk 2/†Henryk Filip, Małgorzata Sarzyński (Msza św. greg.)
godz. 24.00 1/ W intencji Parafian 2/ †Adam Kustra godz. 8.00† godz. 10.00 †Piotr Puc (5 rocz. śm.) godz. 12.00†Henryk Filip, Małgorzata Sarzyński (Msza św. greg.)
środa (26.12) godz. 8.00† godz. 10.00 Dziękczynna w 20 rocz. ślubu godz. 12.00W intencji ochrzczonych dzieci godz. 16.00†Henryk Filip, Małgorzata Sarzyński (Msza św. greg.)
Czwartek (27.12)
1/ †Henryk Filip, Małgorzata Sarzyński (Msza św. greg.) 2/ Piątek (28.12) 1/†Henryk Filip, Małgorzata Sarzyński (Msza św. greg.) 2/
Sobota (29.12) 1/†Henryk Filip, Małgorzata Sarzyński (Msza św. greg.) 2/† Niedziela (30.12) godz. 8.00 † godz. 10.00† godz. 12.00 W intencji Parafian godz. 16.00†Henryk Filip, Małgorzata Sarzyński (Msza św. greg.)
Poniedziałek (31.12) 1/†Henryk Filip, Małgorzata Sarzyński (Msza św. greg.) 2/†
NOWY ROK wtorek (01.01.2019) godz. 8.00 † godz. 10.00† godz. 12.00 W intencji Parafian godz. 16.00†Henryk Filip, Małgorzata Sarzyński (Msza św. greg.)
|
|
|